• Andrej Babiš byl nadšený slovenskými pokladnami

    16.-17. září žilo Brno Elektronickou evidencí tržeb. Areál BVV zaplavily během veletrhu Elektronická evidence tržeb nejen poskytovatelé pokladních systémů, ale i podnikatelé, kterých se povinnost o blížící se EET dotkne snad nejvíce.

    Mezi společnostmi snažícími se zákazníkům představit nejvhodnější řešení pro jejich provoz byla i společnost Elcom Prešov. Její produkty přitahovaly oči zákazníků zejména jednoduchostí ovládání a možností pořídit si pokladní řešení bez dalších měsíčních paušálů. Většina podnikatelů a účastníků se na výstavě zajímala hlavně o levné, ale spolehlivé a ověřené pokladní řešení. I zde se ukázalo, že právě Elcom nabízí lidovou kasu, blízkou jakékoli provozu, která dokáže naplnit všetranné požadavky zákazníků.

    Zařízení společnosti zaujaly svou kompaktností a sofistikovaností i samotného ministra financí České republiky, Andreje Babiše. Ten v nich viděl nejen to pravé řešení pro menší a střední provozy, ale i odpověď pro stánkový či tržní prodej.

    O veletrhu po jeho skončení informovalo několik významných médií- mezi nimi i Blesk.cz. Kromě vyjádření různých poskytovatelů pokladních řešení na téma EET, vyzdvihuje příspěvek i vysokou odolnost zařízení společnosti Elcom vůči nárazům, vodě, a prachu z okolního prostředí.

    Zanechte zprávu →

Zanechte zprávu

Zrušit odpověď