• Ideální pokladna pro třetí vlnu EET

  Ideální pokladna pro třetí vlnu EET

  Jaké zařízení si vybrat?

  Máte dvě možnosti. První je aplikace na mobilním telefonu/tabletu (virtuální registrační pokladna) propojena s tiskárnou. Druhou možností je standardní registrační pokladna – účtování i tisk v jednom zařízení.


  eet pokladna aplikace

   

  Po prvních dvou vlnách se z dlouhodobého hlediska ukázali standardní registrační pokladny jako spolehlivější řešení. Důvodů je hned několik:

   

  1. Cena – za každý měsíc používaní aplikace zaplatíte paušální poplatek. Ten je sice nižší jako cena pokladny, pořádná pokladna ale vydrží bez problémů více než 10 let. Pokladna navíc představuje reálny majetek, můžete jí později prodat.

   

  1. Komfort ovládání a připojení – k aplikaci potřebujete mobil/tablet, ten pak musíte propojit s tiskárnou, všechna externí zařízení musí být také propojeny s aplikací. Stabilita celého systému a jeho spolehlivost jsou vystavena rizikům. Při běžní pokladně máte hardware, software i tiskárnu v jednom zařízení.

   

  1. Odolnost – nárazy a otřesy, delší výdrž baterie, ovládaní i se špinavými nebo zaprášenými rukami, ovládání v rukavicích, odolná a programovatelná klávesnice. Standardní pokladna je zařízení, které primárně stavěné na zátěž a markování bez jakéhokoli omezení.

   

  eet stánkový prodef

   

  Proč právě pokladna ELCOM?

  Před zavedením EET vzniklo mnoho firem pouze za účelem svézt se na vlně EET. Několik z nich již skončilo a jejich zákazníci si museli pořídit zařízení jinde. ELCOM je na českém trhu již 20 let. Po celém světe se našich zařízení prodalo již více než půl milionu.

  Pro lékaře, právníky, účetní, živnostníky provozující stánkový prodej je kasa Euro-50TEi Mini CZ ideálním řešením pro třetí vlnu EET. Pokud při práci nemáte vždy čisté a suché ruce, nebo pracujete v proměnlivých povětrnostních podmínkách, odolnost zařízení a klávesnice, dlouhá výdrž baterie až 12 hodin a kompaktní rozměry jsou atributy, které zaváži při výběru toho správného zařízení pro evidenci tržeb.

   

  Více o pokladně Euro-50TEi Mini CZ zde

   

  Týká se vás třetí vlna EET?

  1. vlna EET se týká všech živnostníků, kromě skupin CZ-NACE 13-17, 20.4, 22, 23, 25, 31-33, 43, 95, 96.

   

   

   

  Zanechte zprávu →

Zanechte zprávu

Zrušit odpověď