Již od roku 1991 vyrábíme registrační pokladny

Již od roku 1991 se zabýváme pokladními systémy

Společnost ELCOM vznikla v roce 1991. Začínali jsme jako distributor japonské společnosti SHARP na Slovensku. Ve spolupráci s touto společností jsme vyvinuli a začali implementovat pokladní systémy pro řízení maloobchodních provozů a restaurací. Jedním z našich největších zákazníků v tomto období byla společnost Tesco.

První registrační pokladna EURO

V roce 1996 jsme vyvinuli první vlastní registrační pokladnu (která je používána dodnes). O rok později jsme začali expandovat i do zahraničí. Naše produkty získaly několik ocenění za design.

Prvá registrační pokladna EURO
Pokladní systémy Elcomu najdete po celém světě

Pokladní systémy ELCOM-u naleznete po celém světě

V současnosti působíme v 60-ti zemích světa a získali jsme si důvěru téměř 500 tisíc zákazníků. Vyvinuli a vyrobili jsme zařízení na elektronickou evidenci tržeb např. pro Polsko, Rumunsko, Itálii, Řecko, Srbsko a Litvu, na základě jejich legislativních požadavků.

Naše řešení jsou v Maďarsku nejžádanější

Na přelomu let 2013-14 jsme realizovali zatím nejsofistikovanější projekt v Maďarsku – online registrační pokladny s přenosem dat na Finanční zprávu. Během půl roku jsme dodali na trh více než 40 tisíc pokladen.

Naše pokladny jsou v Maďarsku nejžádanější
Pokladní systémy pro e-tržby v České republice

Pokladní systémy pro e-tržby v České republice

Pozorně sledujeme proces schvalování zákona o elektronické evidenci tržeb. Již brzy uvedeme na trh několik řešení, které splňují technické požadavky pro e-tržby (elektronickou evidenci tržeb) a komunikaci s Finanční zprávou. Sáhněte na ověřené řešení od sousedů.