Vážení obchodní partneři,

v důsledku legislativních změn vstoupil v ČR v platnost zákon o elektronické evidenci tržeb (EET). Máte již silného a spolehlivého partnera pro využití obchodní příležitosti, kterou zákon o EET přináší?

eet_shadow

Nejlepší řešení pro EET od osvědčeného výrobce.

Využijte know-how a zkušenosti jediného slovenského výrobce registračních pokladen. Již 25 let se specializujeme na vývoj pokladních řešení pro různé státy. Na Slovensku jsme jednotka a naše produkty zná více než půl milionu spokojených zákazníků ve více než 60-ti zemích světa. Značka ELCOM se během čtvrtstoleté historie stala synonymem spolehlivosti a tradice.

Blíže k Vám – nakupujte přímo od výrobce.

Na českém trhu působíme již od roku 1998. Jsme Váš nejbližší soused a nejlépe Vám rozumíme. Důkazem je i 8 různých modelů registračních pokladen a jejich variací, které jsme od té doby uvedli na český trh. Naše řešení zde používá přes 12.000 obchodníků. V minulosti byly naše produkty dostupné pouze prostřednictvím obchodních partnerů. V současnosti bychom s vámi rádi spolupracovali osobně a umožnily Vám nakupovat naše výrobky přímo od nás. Věříme, že přímou spoluprací se pro Vás produkty značky Elcom stanou více atraktivnější nejen cenou, ale i rychlým dodáním a individuálním poradenstvím. Navíc, nakupovat budete moci pohodlně i prostřednictvím partnerské zóny našeho e-shopu, kterou pro Vás připravujeme.

Zajímají Vás další výhody a podmínky přímé spolupráce? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi setkáme i osobně a detailně představíme náš partnerský program.