premium

Řešení vhodné pro

  • restaurace

  • cateringové služby

  • bary

  • stravovací podniky

Velké provozu a stravovací zařízení, které svým zákazníkům neservíruje jen obyčejné jídlo a nápoje, ale mnohdy i gurmánský zážitek vyžadují pokladní řešení, které by odrážely kvalitu nabízených produktů. Dobré jméno, image i spokojenost zákazníků jsou často výsledkem volby těch nejlepších řešení ve všech sférách podnikání. A správná pokladna mezi takové řešení rozhodně patří.

Vyberte si ideální řešení pro Vás

bravo

ELCOM Bravo

  • operační systém Windows nebo Android
  • pohodlné ovládání dotykem
  • siroké možnosti připojení externích zařízení
  • praktické polohování displeje
  • vysoký výkon, nízká spotřeba
  • cloud konektivita (analýza dát)
glamor

ELCOM Glamor

Multimediální POS řešení s 15″ dotykovou obrazovkou v třídě ochrany IP65 a širokou škálou konektorů pro připojení externích zařízení. Souhra čistých a elegantních linií s pevnou a odolnou hliníkovou konstrukcí. Glamor se stane ozdobou vašeho provozu díky svému luxusnímu a elegantnímu vzhledu.

cubeee

ELCOM Cubee

Multimediální POS řešení s 15″ dotykovou obrazovkou v třídě ochrany IP65 a širokou škálou konektorů pro připojení externích zařízení. Oceníte možnost jednoduché výměny systémového jádra pro zvýšení výkonu v případě potřeby. Díky VESA uchycení je možné zařízení připevnit podle potřeb provozu.

Externí tiskárna

rp80

RP80

Nefiskálna termo tiskárna RP80 představuje inteligentní a velmi spolehlivé řešení pro tisk pokladních dokladů při napojení na váš POS systém. Kromě toho při napojení na POS systém nebo registrační pokladny Euro získáte výborného pomocníka na tisk objednávek přímo do kuchyně nebo baru.

Externí příslušenství

zasuvka

Pokladničná zásuvka:


Díky elektrickému ovládání a otevírání na klíč, budou přes tržby v této zásuvce v bezpečí. Organizaci mincí a bankovek navíc zajišťují samostatné složky, kterými je vnitřek zásuvky vybaven.

vahy

Váha


Obchodní digitální váha s výpočtem ceny, se zabudovaným akumulátorem, s IP-67 proti prachu, mouce, vodotěsná.

skener

Lineární skener čárových kódů


Elcom KC-1200 představuje ideální rovnováhu mezi výkonem, odolností, ergonomií a náklady. Podporuje širokou škálu aplikací pro maloobchod, výrobu, skladování a distribuci.

soldi

Ověrovač bankovek


Možnost ověřování bankovek Soldi Smart Plus je spolehlivý pomocník pro ověřování pravosti bankovek. Během účtování Vám bleskově a se 100% jistotou ověří bankovky. Ovládání je velmi jednoduché a nevyžaduje žádné zaučení.